Zalety komory hiperbarycznej

KOMORA HIPERBARYCZNA o ciśnieniu 1,3 ATA  jest jedną z najpopularniejszych na świecie wersji urządzeń do zabiegów natleniania organizmu.

Bezpieczne urządzenie o miękkiej konstrukcji zapewnia komfortową pozycję siedzącą lub leżącą dla pacjenta. Nowoczesna budowa komory daje poczucie odprężenia osobom korzystającym z zabiegu.

W Hiperbarii Tlenowej ROSANNA do dyspozycji jest duża (2,2m) wygodna komora, w której pomieścić się mogą dwie osoby z możliwością natlenienia np. dla osoby dorosłej i dziecka.

Zabieg hiperbaryczny to relaksacyjna i nieinwazyjna sesja dotleniania 93% tlenem, dająca szereg korzyści w wielu aspektach zdrowia, zarówno na poziomie somatycznym jak i psychicznym.


Cennik hiperbarii tlenowej ROSANNA (od września)
1 sesja hiperbaryczna 60minut – 100zł
  • Istnieje możliwość zakupienia bonów podarunkowych
  • Przed każdą pierwszą wizytą proponujemy u nas w gabinecie konsultację lekarską.

Procedury higieniczno-sanitarne

  • W trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów stosujemy wszystkie zalecone procedury higieniczno-sanitarne.
  • Materac i fotel w komorze pokryte są materiałem zmywalnym (z certyfikatem medycznym)
  • Po każdym pacjencie cała komora i jej wyposażenie jest dezynfekowane odpowiednimi środkami (MediSept) a pomieszczenie jest wietrzone i ozonowane. Pacjenci przechodzą weryfikację : wypełniają ankietę epidemiologiczną, mierzona jest im temperatura. Pacjenci proszeni są o umycie i dezynfekcję rąk. Otrzymują jednorazowe kombinezony i rękawiczki .

Standardowo wykonujemy również:

  • mycie i dezynfekcję wszystkich powierzchni ,parapetów ,urządzeń sanitarnych, pojemników na odpady medyczne i komunalne, umywalek, urządzeń telefonicznych i innych.

Pragniemy nieść pomoc w bezpiecznych i komfortowych warunkach.


Galeria